افزونه هاووکامرس

6 بهترین افزونه سفارشی کننده ایمیل WooCommerce (رایگان + پولی)


آیا به دنبال راهی آسان برای سفارشی کردن ایمیل های فروشگاه WooCommerce خود هستید؟

سفارشی ساز ایمیل WooCommerce به شما این امکان را می دهد که به راحتی ایمیل هایی را که وب سایت شما برای مشتریان ارسال می کند تنظیم و شخصی سازی کنید. این شامل ایمیل‌های دریافت، ایمیل‌های تمدید اشتراک و موارد دیگر می‌شود.

در این مقاله، بهترین افزونه‌های سفارشی‌کننده ایمیل WooCommerce را به شما نشان می‌دهیم تا به شما در بهبود ایمیل‌های وب‌سایت خود کمک کنند.

بهترین افزونه سفارشی کننده ایمیل WooCommerce

چرا از افزونه سفارشی ساز ایمیل WooCommerce استفاده کنیم؟

ووکامرس پلت فرم شماره 1 تجارت الکترونیک برای وردپرس است و دارای تنظیمات داخلی برای ویرایش ایمیل هایی است که برای مشتریان خود ارسال می کنید. با این حال، این گزینه های سفارشی سازی بسیار محدود و اساسی هستند.

به عنوان مثال، شما فقط می توانید فونت و رنگ پس زمینه را تغییر دهید، محتوای ایمیل را ویرایش کنید و یک لوگو اضافه کنید. این حداقل گزینه‌های سفارشی‌سازی باعث می‌شود ایمیل‌های شما عمومی و غیرجذاب به نظر برسند.

ایمیل‌های پیش‌فرض WooCommerce چگونه خواهند بود:

WooCommerce به شما امکان می دهد تا الگوی ایمیل حاوی متن ساختگی را پیش نمایش کنید

سفارشی‌کننده ایمیل WooCommerce گزینه‌ها و انعطاف‌پذیری بیشتری را برای سفارشی‌سازی اعلان‌های ایمیل به شما می‌دهد.

می توانید محصولات خود را افزایش دهید، کوپن ارائه دهید یا حتی کاربران را به پست های مرتبط در خود هدایت کنید وبلاگ وردپرس. یک افزونه همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا اعلان‌های ایمیلی را که هنگام ایجاد حساب کاربری جدید، بازنشانی رمز عبور و غیره توسط مشتری ارسال می‌شوند، سفارشی کنید.

برخی از ابزارها حتی به شما امکان می دهند گردش کار اتوماسیون را برای خود ایجاد کنید فروشگاه آنلاین. به عنوان مثال، زمانی که مشتری یک محصول جدید را خریداری می کند، در خبرنامه شما مشترک می شود، یک قرار ملاقات رزرو می کند یا سبد خرید را رها می کند، می توانید به طور خودکار ایمیل های از پیش نوشته شده ارسال کنید.

با این اوصاف، اجازه دهید برخی از بهترین افزونه های سفارشی کننده ایمیل WooCommerce در بازار را بررسی کنیم.

1. اتونامی

اتونامی

اتونامی بهترین افزونه سفارشی کننده ایمیل WooCommerce است که استفاده از آن بسیار آسان است.

این دارای یک سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن با گزینه های سفارشی سازی زیادی است. می توانید عناصر مختلف را با کشیدن آنها از منوی سمت چپ خود و انداختن آن در قالب به آن اضافه کنید ایمیل های WooCommerce خود را سفارشی کنید.

به علاوه، می‌توانید هر عنصر را بیشتر سفارشی کنید، مانند تغییر رنگ، فونت، تراز و موارد دیگر. این به شما امکان کنترل کامل بر ظاهر ایمیل های WooCommerce را می دهد.

یک بلوک عنوان را به قالب ایمیل اضافه کنید

Autonami همچنین یک کتابخانه ایمیل WooCommerce از پیش ساخته شده را ارائه می دهد. شما می توانید با یک کلیک یک دنباله ایمیل برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود ایجاد کنید.

کتابخانه ایمیل Autonami برای WooCommerce

علاوه بر این، یک سازنده اتوماسیون ایمیل بصری نیز ارائه می دهد که در آن می توانید گردش کار خود را سفارشی کنید. این امر باعث می‌شود که تنظیم ایمیل‌های خودکار بدون دردسر باشد، زیرا می‌توانید انتخاب کنید کدام ایمیل‌ها براساس عملکرد کاربر و زمان نمایش آنها نمایش داده شوند.

تجزیه و تحلیل ایمیل Autonami Marketing Automation برای WooCommerce

Autonami یک محصول خواهر است WooFunnels، که قدرتمند است فروش قیف ساز برای ووکامرس می‌توانید یک قیف فروش کامل راه‌اندازی کنید و از الگوهای از پیش ساخته شده برای صفحات پرداخت سفارشی، فروش‌های بالا، پیشنهادهای تخفیف و موارد دیگر استفاده کنید.

قالب های قیف در Woofunnels

قیمت گذاری: برای استفاده از Autonami، باید طرح Funnel Builder + Autonami را خریداری کنید که برای شما 249 دلار در سال هزینه دارد. که گفت، همچنین وجود دارد نسخه رایگان Autonami با ویژگی های محدودی که می توانید با آنها شروع کنید.

2. سفارشی ساز ایمیل برای WooCommerce

سفارشی ساز ایمیل برای WooCommerce

سفارشی ساز ایمیل برای ووکامرس توسط ThemeHigh یک افزونه وردپرس است که یک ایمیل ساز مبتدی را ارائه می دهد.

می توانید عناصر مختلف را در ایمیل های تراکنشی خود بکشید و رها کنید. به عنوان مثال، می توانید متن، تصاویر، نمادهای اجتماعی، دکمه ها، فایل های GIF، اطلاعات صورتحساب، جزئیات حمل و نقل و موارد دیگر را اضافه کنید.

هنگام سفارشی سازی ایمیل ها، سازنده یک پیش نمایش زنده از تغییرات شما را نشان می دهد. به این ترتیب، می توانید ببینید که ایمیل های شما در صفحه مشتری چگونه خواهد بود.

این افزونه همچنین 11 قالب ایمیل سفارشی از پیش ساخته شده را ارائه می دهد، بنابراین می توانید به سرعت هر نوع ایمیلی را انتخاب کرده و آن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید.

همچنین ارائه می دهد WPML سازگاری، به شما امکان می دهد ایمیل ایجاد کنید چندین زبان. همچنین می توانید آن را با افزونه های دیگری مانند WooCommerce Order Status Manager و YITH WooCommerce Gift Cards ادغام کنید.

از جنبه منفی، شما هیچ ویژگی اتوماسیونی مانند این را ندارید اتونامی ارائه می دهد. این افزونه سازنده گردش کار یا گزینه ای برای تنظیم سری ایمیل خودکار ارائه نمی دهد.

قیمت گذاری: سفارشی ساز ایمیل برای قیمت گذاری WooCommerce از 39 دلار در سال شروع می شود. همچنین وجود دارد نسخه رایگان از سفارشی ساز ایمیل برای ووکامرس در دسترس.

3. YayMail

YayMail

YayMail یکی دیگر از افزونه های محبوب سفارشی کننده ایمیل WooCommerce است. شما به راحتی می توانید ایمیل های خود را در سازنده کشیدن و رها کردن آن طراحی و ویرایش کنید. رابط کاربری آن آسان برای استفاده و مشابه است عنصر یا ویرایشگر بلوک وردپرس.

این افزونه دارای ابزارک های مختلف و بلوک های پویا است که می توانید از آنها برای افزودن عناصر به قالب ایمیل تراکنشی WooCommerce استفاده کنید. سازنده بصری همچنین پیش نمایشی در زمان واقعی از تغییرات شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، نسخه پریمیوم YayMail ویژگی هایی مانند ردیابی حمل و نقل، وضعیت سفارش سفارشی، ویرایشگر فیلد پرداخت و غیره را ارائه می دهد. همچنین با YayMail Pro از افزونه های قدرتمند و پشتیبانی افزونه WooCommerce برخوردار می شوید.

قیمت گذاری: YayMail یک افزونه سفارشی‌کننده ایمیل ممتاز برای WooCommerce است که قیمت‌های آن از ۵۹ دلار در سال برای یک عدد شروع می‌شود. سایت وردپرس.

4. Flycart Email Customizer Plus for WooCommerce

سفارشی ساز ایمیل Flycart به علاوه

Flycart Email Customizer Plus برای WooCommerce حق بیمه است افزونه ووکامرس که می توانید برای ایجاد ایمیل های تراکنشی سفارشی استفاده کنید.

سازنده کشیدن و رها کردن آن به شما این امکان را می دهد که طرح را تغییر دهید و ایمیل های خود را آنطور که می خواهید سفارشی کنید. می توانید یک لوگو اضافه کنید، محتوای ایمیل را ویرایش کنید، نمادهای اجتماعی اضافه کنید و موارد دیگر.

نیازی به دستی نیست HTML را ویرایش کنیدکدهای CSS یا PHP برای تغییر ظاهر و احساس ایمیل های شما. این افزونه عناصر اولیه و عناصر WooCommerce را ارائه می دهد که می توانید آنها را به قالب اضافه کنید.

این افزونه دارای قالب های از پیش ساخته شده است، بنابراین لازم نیست از ابتدا شروع کنید. همچنین گزینه ای برای ارسال ایمیل های آزمایشی و اطمینان از تحویل آنها به مشتریان شما وجود دارد.

قیمت گذاری: قیمت Flycart Email Customizer Plus برای WooCommerce از 49 دلار در سال برای یک سایت واحد شروع می شود. همچنین با هر طرح 14 روز ضمانت بازگشت وجه دریافت می کنید.

5. دکوراتور

دکوراتور

دکوراتور یک افزونه WooCommerce است که به شما امکان می دهد ایمیل های خود را با استفاده از آن سفارشی کنید سفارشی کننده تم وردپرس.

این افزونه گزینه های مختلفی را برای ویرایش ظاهر و سبک ایمیل های شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید محتوای ایمیل، عنوان، رنگ، سرصفحه و پاورقی ایمیل را ویرایش کنید، یک لوگو اضافه کنید، پیوندهای رسانه های اجتماعی را به صفحات فیس بوک، توییتر یا لینکدین خود وارد کنید و موارد دیگر.

افزونه Decorator نیز به شما این امکان را می دهد کدهای کوتاه اضافه کنید و مکان‌نماها برای نشان دادن اطلاعات اضافی در ایمیل‌ها، مانند نام مشتری، جزئیات سفارش، نام شرکت، تاریخ سفارش و موارد دیگر.

در حالی که سفارشی‌کننده تم پیش‌نمایش بی‌درنگ تغییرات شما را ارائه می‌دهد، اما انعطاف‌پذیری یک سازنده کشیدن و رها کردن را مانند آنچه در Autonami و سایر افزونه‌های موجود در لیست ما دریافت می‌کنید، ارائه نمی‌کند. همچنین هیچ قالب ایمیل WooCommerce از پیش ساخته شده ای وجود ندارد که بتوانید برای شروع سریع از آن استفاده کنید.

قیمت گذاری: Decorator یک افزونه رایگان است که می توانید در فروشگاه ووکامرس خود از آن استفاده کنید.

6. طراح ایمیل Kadence WooCommerce

طراح ایمیل Kadence WooCommerce

طراح ایمیل Kadence WooCommerce یک افزونه رایگان است که از سفارشی ساز وردپرس نیز برای ایجاد ایمیل های سفارشی برای فروشگاه آنلاین شما استفاده می کند.

این افزونه یک پیش‌نمایش زنده از ایمیل‌های WooCommerce شما را در سفارشی‌کننده تم نشان می‌دهد و گزینه‌های مختلفی را برای سفارشی‌سازی ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، می توانید به راحتی سرفصل ها، زیرنویس ها و متن متن را با استفاده از افزونه شخصی سازی کنید.

با این حال، Kadence WooCommerce Email Designer به شما امکان می دهد قالب های ایمیل از پیش ساخته شده را وارد کنید، که در افزونه Decorator امکان پذیر نیست. از جنبه منفی، شما انعطاف‌پذیری یا گزینه‌های سفارشی‌سازی را که سایر سازندگان ایمیل با کشیدن و رها کردن ارائه می‌کنند، ندارید، مانند اتونامی.

قیمت گذاری: می توانید به صورت رایگان از Kadence WooCommerce Email Designer استفاده کنید.

امتیاز: WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP هست بهترین افزونه SMTP وردپرس در بازار. این تضمین می‌کند که ایمیل‌های وردپرس شما به صندوق ورودی ایمیل مشتری شما تحویل داده می‌شوند و در نهایت به هرزنامه ختم نمی‌شوند.

زیاد هاست وردپرس شرکت‌ها از روش پیش‌فرض وردپرس برای ارسال ایمیل از سایت شما پشتیبانی نمی‌کنند. در نتیجه، متوجه خواهید شد که بسیاری از ایمیل ها به سادگی ناپدید می شوند و هرگز به مشتریان شما نمی رسند. WP Mail SMTP مشکل را حل می کند WooCommerce ایمیل ارسال نمی کند و قابلیت تحویل را بهبود می بخشد.

بهترین بخش این است که WP Mail SMTP به راحتی با WooFunnels ادغام می شود و چندین ایمیل از جمله Gmail، Outlook، Sendinblue، Amazon SES و غیره را ارائه می دهد.

برای جزئیات بیشتر، می‌توانید راهنمای دقیق ما را ببینید نحوه راه اندازی WP Mail SMTP با هر میزبانی.

قیمت گذاری: قیمت WP Mail SMTP از 49 دلار در سال شروع می شود. نیز وجود دارد نسخه رایگان WP Mail SMTP می توانید برای سایت خود استفاده کنید

بهترین سفارشی کننده ایمیل WooCommerce کدام است؟

اگر به دنبال ابزار کاملی هستید که سفارشی سازی و اتوماسیون ایمیل WooCommerce را ارائه می دهد، ما به شدت توصیه می کنیم از آن استفاده کنید. اتونامی.

استفاده از این افزونه بسیار آسان است و یک سازنده ایمیل با کشیدن و رها کردن همراه با قالب های مختلف ایمیل ارائه می دهد. شما می توانید ایمیل های WooCommerce خیره کننده را تنها با چند کلیک ایجاد کنید و نیازی به دانش کدنویسی ندارید.

Autonami همچنین به شما امکان می دهد گردش کار ایمیل خودکار را برای سایت WooCommerce خود تنظیم کنید. این به صرفه جویی در زمان کمک می کند، زیرا می توانید به طور خودکار یک سری ایمیل برای مشتریان جدید ارسال کنید، چرخ دستی های رها شده را بازیابی کنید، ایمیل های تبلیغاتی را برای مخاطبان انتخاب شده ارسال کنید و موارد دیگر.

حتی می توانید Autonami را با یک سرویس SMTP مانند ترکیب کنید WP Mail SMTP. انجام این کار تضمین می کند که ایمیل های شما به مشتریان شما تحویل داده می شود و گم نمی شوند و در پوشه اسپم قرار نمی گیرند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا با بهترین افزونه های سفارشی کننده ایمیل WooCommerce آشنا شوید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد آن ببینید بهترین مولدهای رایگان نام تجاری و نحوه انتقال وردپرس از HTTP به HTTPS.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 6 بهترین افزونه سفارشی کننده ایمیل WooCommerce (رایگان + پولی) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.

منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »