افزونه ها

5 بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس [Free & Premium] |


تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود به طور منظم بسیار مهم است زیرا هرگز نمی دانید طعمه بعدی هکر چه زمانی هستید. مهم نیست که کسب و کار شما چقدر بزرگ یا کوچک است، از دست دادن تمام داده ها و مطالب مهم می تواند برای شما یک کابوس باشد. بنابراین، برای جلوگیری از هر نوع جرایم سایبری، باید داده های خود را ایمن و ایمن نگه دارید.

پشتیبان‌گیری از یک وب‌سایت به این معنی است که یک نسخه مشابه از همه محتوا و داده‌های وب به‌طور ایمن با شما ذخیره می‌شود. در هر اتفاق غیرطبیعی، می‌توانید از داده‌های پشتیبان‌گیری شده در دسترس استفاده کنید و از از دست رفتن داده‌ها جلوگیری کنید. اگر وب سایت شما دارای نسخه پشتیبان است، به این معنی است که وب سایت شما در برابر هر گونه بلایای وب بیمه شده است.

اگر از وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنید، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود بسیار آسان است.

چگونه از وب سایت های وردپرسی پشتیبان بگیریم؟

دو راه برای پشتیبان گیری از وب سایت های وردپرسی خود وجود دارد یعنی به صورت دستی و خودکار از طریق افزونه های پشتیبان. برای پشتیبان گیری از وب سایت خود به صورت دستی، به دانش فنی نیاز دارید. به این ترتیب کار واقعاً دشوار خواهد بود زیرا اگر چیزی را از دست بدهید، شانس بیشتری برای شکست دارید. بنابراین، بهتر است از افزونه های پشتیبان وردپرس برای ساده سازی فرآیند استفاده کنید.

در اینجا، من ایجاد کرده ام لیستی از برترین افزونه های پشتیبان گیری و بازیابی وردپرس برای وب سایت شما برخی از آنها رایگان هستند و برخی از آنها نیاز به پرداخت دارند – اما مطمئن باشید سرمایه گذاری شما ارزش آن را دارد.

VaultPress

VaultPress است یک افزونه مدرن فروشگاه پشتیبان وردپرس توسعه یافته توسط Automatic این افزونه از سیستم ابری خود برای مدیریت فضای ذخیره سازی استفاده می کند که بازیابی را واقعاً آسان می کند. شما فقط باید روی دکمه ای در داخل حساب وردپرس خود کلیک کنید که سایت شما را به سرعت بازیابی می کند. با استفاده از VaultPress از شما در برابر هکرها، آسیب های تصادفی، بدافزارها و قطع شدن میزبان محافظت می شود.

این بخشی از محصول دیگری به نام JetPack است، بنابراین برای استفاده از VaultPress به برنامه اشتراک JetPack نیاز دارید. VaultPress به شما این امکان را می دهد که با همگام سازی روزانه یا همگام، یک نسخه پشتیبان به روز از سایت نگه دارید. همراه با نسخه پشتیبان کامل است و فایل‌های جداگانه را انتخاب کنید، پس یکی را انتخاب کنید و دانلود کنید.

ویژگی های عمده:

 • بک آپ ها را به صورت خودکار بازیابی کنید
 • کل سایت خود را اسکن کنید
 • نظارت بر فعالیت VaultPress در زمان واقعی
 • بررسی و رفع آسیب پذیری ها
 • به کارشناسان وردپرس ما اعتماد کنید

دانلود


BackWPup

BackWPup است یک افزونه پشتیبان برای وردپرس اگر می خواهید یک افزونه پشتیبان قابل اعتماد به صورت رایگان داشته باشید، بهتر است. این افزونه یک افزونه عالی است که می تواند برای ذخیره کامل نصب شما و انتقال آنها به یک سرویس پشتیبان خارجی و موارد دیگر استفاده شود. اگر زمانی نیاز به بازیابی داشتید، می توانید آن فایل .zip را وارد کنید. همچنین به شما امکان می دهد پایگاه داده خود را از طریق پشتیبان گیری خودکار phpMyAdmin بررسی، بهینه سازی و تعمیر کنید.

اگر از نسخه رایگان راضی نیستید، می توانید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید که در آن پشتیبانی کامل و ویژگی های بیشتری دریافت خواهید کرد.

ویژگی های عمده:

 • پشتیبان گیری از پایگاه داده و پشتیبان گیری از فایل
 • صادرات XML وردپرس
 • یک فایل با افزونه های نصب شده ایجاد کنید
 • بهینه سازی پایگاه داده
 • بررسی و تعمیر پایگاه داده

دانلود


Updraftplus

Updraftplus است یک افزونه وردپرس پشتیبان با ویژگی های فراوان که همراه با یک ابزار مهاجرت است که انتقال وب سایت شما را آسان تر می کند. این افزونه پایگاه داده را با سرویس های ذخیره سازی ابری مانند FTP، SFTP، SCP، Dropbox و Google Drive همگام می کند. می توانید نسخه های پشتیبان وردپرس خود را در مکان های راه دور برنامه ریزی و ذخیره کنید. این افزونه با چندین شبکه وردپرس کاملاً کار می کند.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که یک نسخه پشتیبان کامل ایجاد کنید و اگر از آن به عنوان افزونه پشتیبان خود استفاده می کنید، آن را به هر مکانی وارد کنید. پشتیبان گیری افزایشی به شما امکان می دهد منابع سرور را ذخیره کنید. و اگر در حین استفاده از آن گیر کنید، پشتیبانی رایگان از تیم دریافت خواهید کرد. نسخه پریمیوم 70 دلار هزینه دارد و اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید باید افزونه Migrator را به قیمت 30 دلار خریداری کنید.

ویژگی های عمده:

 • با چندین شبکه کار می کند
 • برای بک آپ گیری از سایت های 100 گیگابایتی ثابت شده است
 • افزونه پشتیبان گیری و بازیابی با بالاترین امتیاز
 • در هر جایی که وردپرس اجرا می شود اجرا می شود
 • از فایل های بی حد و حصر غیر وردپرس و پایگاه داده های خارجی پشتیبان تهیه می کند

دانلود


BackupBuddy

BackupBuddy است یک استراتژی پشتیبان قابل اعتماد که یک افزونه پشتیبان قابل اعتماد وردپرس است. وردپرس شامل یک نسخه پشتیبان داخلی نیست، بنابراین این افزونه راه حل مناسبی برای فروشگاه پشتیبان خواهد بود. راه اندازی جایی که گزینه ای برای انتخاب فایل های پایگاه داده خاص برای پشتیبان گیری خواهید داشت بسیار آسان است. این افزونه از بسیاری از گزینه های ذخیره سازی ابری خارج از سایت پشتیبانی می کند که بازیابی آنها سریع و آسان است.

اگر می خواهید آن را به طور خودکار اجرا کنید، باید برنامه های پشتیبان را تنظیم کنید. پس از تکمیل نسخه پشتیبان، می توانید یک فایل فشرده از کل وب سایت وردپرس خود دانلود کنید. این افزونه همراه با ابزاری به نام ImportBuddy اگر مشکلی پیش بیاید برای بازگرداندن سایت وردپرس به نسخه پشتیبان قبلی بسیار مفید است.

ویژگی های عمده:

 • سفارشی کردن محتوای پشتیبان
 • فایل های فشرده پشتیبان قابل دانلود
 • وردپرس را با ImportBuddy بازیابی کنید
 • اعلان‌های ایمیل فوری
 • ذخیره فایل های پشتیبان از راه دور

دانلود


BlogVault

BlogVault است یکی از پلاگین های قابل اعتماد فروشگاه پشتیبان وردپرس که به شما امکان می دهد از یک سایت 300 گیگابایتی بدون بارگیری بیش از حد سرور خود نسخه پشتیبان تهیه یا انتقال دهید. این افزونه شامل بسیاری از ویژگی های مفید و پیشرفته است که پشتیبان گیری روزانه خودکار را به روشی که می خواهید ارائه می دهد. پس از درخواست پشتیبان، می‌توانید از صفحه خارج شوید و کارهای دیگر خود را ادامه دهید. دارای ویژگی نامحدود درخواستی است، به این معنی که می توانید هر زمان که بخواهید پشتیبان تهیه کنید.

این افزونه نه تنها یک راه حل پشتیبان گیری است، بلکه برای انتقال سایت های شما نیز عالی است. این شامل پشتیبانی مشتری شخصی عالی است که به شما امکان می دهد از خدمات به روشی بهتر استفاده کنید. لازم نیست نگران از دست دادن نسخه های خود باشید زیرا این سرویس کپی های خارج از سایت را نیز نگه می دارد. این شامل یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه است و پس از آن باید هزینه آن را پرداخت کنید. این طرح برای شما 7 دلار در ماه هزینه دارد. سه سطح پایه، پلاس و طرح های پیشرفته وجود دارد. همچنین برنامه هایی برای آژانس ها و توسعه دهندگان وب نیز دارد.

ویژگی های عمده:

 • صحنه سازی رایگان یکپارچه
 • مهاجرت های بی عیب سایت
 • پشتیبان گیری ووکامرس
 • مدیریت چندین سایت
 • مانیتورینگ آپتایم

دانلود


بسته بندی

این مجموعه برخی از بهترین افزونه های بک آپ بازیابی وردپرس موجود در بازار همه این افزونه ها به دقت انتخاب شده و به خوبی تست شده اند.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا افزونه پشتیبان گیری مناسب را پیدا کنید. اگر سوالی در مورد مقاله دارید، در قسمت نظرات زیر بنویسید.

همچنین پرداخت:

سوالات متداول

قالب های زیبا وردپرسمنبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »