افزونه ها

Quill Forms: عصر جدیدی از فرم ها و نظرسنجی های وردپرس


شما یک وب سایت وردپرس درخشان دارید. شما قبلاً محصولات یا خدمات خود را فهرست کرده اید و همه چیز بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد. اکنون فقط به بازدیدکنندگان وب سایت نیاز دارید تا به طرفداران وفادار و مشتریان آماده پرداخت تبدیل شوند. اما آیا فرم های شما شما را ناامید می کند؟

فرم ها راهی عالی برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان شما هستند. می‌توانید از فرم‌هایی برای تولید سرنخ‌های بیشتر یا ارائه نظرسنجی‌هایی استفاده کنید که به شما کمک می‌کند درباره مشتریان خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. با داده هایی که جمع آوری می کنید، می توانید محصولات یا خدمات خود را بهبود ببخشید و در نهایت نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

تعداد زیادی افزونه فرم وردپرس وجود دارد که انتخاب مناسب برای نیازهای شما را تقریبا غیرممکن می کند. خوب، در بررسی امروز به آن می پردازیم فرم های کویل، یک افزونه فرم زیبا و قدرتمند که ایجاد فرم های دوستانه و تعاملی را آسان می کند.

در بخش‌های آتی، درباره افزونه Quill Forms و سایر جنبه‌های مهم مانند ویژگی‌ها، قیمت‌گذاری و پشتیبانی بیشتر می‌آموزیم. ما همچنین درایو این افزونه را آزمایش می کنیم تا دقیقاً بدانید که چه انتظاری دارید. یا می توانید جلو بروید و خودتان آن را آزمایش کنید!

Quill Forms Live Demo

اما بدون هیچ مقدمه ای، اجازه دهید در این زمینه بگردیم.

Quill Forms چیست؟

فرم های کویل

اول از همه، این حیوانی که به آن Quill Forms می گوییم چیست و چه کاری انجام می دهد؟ Quill Forms یک افزونه فرم وردپرس فوق العاده است که به شما کمک می کند تا فرم های تعاملی و مکالمه ای ایجاد کنید که نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد. همانطور که قبلاً می دانید، فرم های خسته کننده و طاقت فرسا می توانند مشتریان شما را دور کنند.

بیشتر بگو…

افزونه Quill Forms وردپرس که توسط QuillForms و Mohamed Magdy به شما ارائه شده است به شما امکان ایجاد فرم های تماس و نظرسنجی که به عنوان ماشین های تولید سرنخ عمل می کنند و شکاف بین مخاطبان و محصولات شما را پر می کنند. به عبارت دیگر، این افزونه به شما کمک می کند تا فرم هایی را ایجاد کنید که به نظر یک مکالمه معمولی به نظر می رسد به جای یک فرم خسته کننده 20 سوالی که مردم نمی خواهند آن را پر کنند.

به عنوان یک کاربر وردپرس، چندین مورد را امتحان کرده ام پلاگین فرم تماس در گذشته، اما افزونه Quill Forms WordPress از همه متمایز است. و من تنها نیستم:

این افزونه فوق العاده است و رابط کاربری آن بسیار مرتب است. آن را خارج از جعبه کار کرد. من توانستم در عرض چند دقیقه یک فرم زیبا و تعاملی ایجاد کنم. Quill Forms قطعا بهترین رایگان است جایگزین Typeform بیرون وجود دارد. کار عالی، بچه ها! – محمود سعید، مدیرعامل Infinue

اگر به دنبال افزونه‌ای برای فرم‌سازی هستید که ذهن شما را متحیر کند، Quill Forms ناامید نمی‌شود. دارای مجموعه ای چشمگیر از ویژگی ها است که به هر کسی اجازه می دهد بدون تجربه کدنویسی فرم های شگفت انگیز ایجاد کند. همانطور که در بخش ویژگی های زیر خواهید آموخت، این افزونه نحوه ایجاد فرم ها را تغییر می دهد.

توسعه دهندگان آنقدر سخاوتمند هستند که به شما پیشنهاد دهند نسخه رایگان Quill Forms که در WordPress.org موجود است. اگر می خواهید قدرت کامل Quill Forms را در اختیار داشته باشید، نسخه پریمیوم موجود در نسخه رسمی را دوست خواهید داشت. Quillforms.com سایت اینترنتی.

در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد که نحوه عملکرد Quill Forms را توضیح می دهد. لذت بردن:

با وجود این موضوع، اجازه دهید اکنون کشف کنیم که افزونه Quill Forms WordPress از نظر ویژگی‌ها چه چیزی را ارائه می‌کند.

ویژگی های Quill Forms

گلدان ویژگی ها را تشکیل می دهد

در حالی که Quill Forms بسیار قدرتمند است، شما نفخ ویژگی را دریافت نمی کنید. توسعه دهندگان موفق به ایجاد یک افزونه فرم فوق العاده بدون ویژگی های اضافی که در راه شما قرار می گیرد، شده اند. علاوه بر این، استفاده از این افزونه بسیار آسان است، که دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. در اینجا یک ویژگی برجسته برای انتظار وجود دارد.

Quill Forms ویژگی های برجسته

 • طراحی جذاب و متمرکز بر تبدیل – Quill Forms فرم های تعاملی را به شما ارائه می دهد که پر کردن آنها آسان تر است. به جای اینکه بازدیدکنندگان خود را با لیستی طولانی از سؤالات محاصره کنید، می توانید آنها را از یک سؤال به سؤال دیگر هدایت کنید، که به شما کمک می کند تا نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.
 • بلوک های فرم چندگانه – ساخت بلوک های مکالمه با Quill Forms فوق العاده آسان است. برای ایجاد یک فرم جدید، به سادگی بلوک‌ها را در جایی که به آن‌ها نیاز دارید روی فرم بکشید و رها کنید. بلوک های موجود شامل صفحه خوش آمدید، صفحه تشکر، متن کوتاه، متن طولانی، ایمیل، نام، شماره، کشویی، تاریخ، وب سایت، بیانیه، و فایل (که به کاربران شما کمک می کند تا یک فایل را آپلود کنند). را نظر بلوک که برای نظرسنجی عالی است، فقط در نسخه حرفه ای موجود است.
 • تم های فرم قابل تنظیم – می توانید با یک موضوع شروع کنید، یک تم جدید ایجاد کنید یا یک تم موجود را برای مطابقت با برند خود سفارشی کنید. می توانید رنگ ها، فونت ها و پس زمینه ها را به صورت رایگان تغییر دهید. به علاوه، همه چیز آسان است – به سادگی با اشاره و کلیک کردن، کار شما تمام می شود.
 • اعلان های ایمیل – افزونه فرم وردپرس Quill Forms به شما این امکان را می دهد که اعلان ها را به هر آدرس ایمیلی که می خواهید ارسال کنید. این بدان معناست که هر زمان که کاربر فرمی را ارسال کند، به هر آدرس ایمیلی که بخواهید، اعلان دریافت خواهید کرد.

و موارد بیشتری وجود دارد…

 • منطق پرش (نسخه حرفه ای) – به لطف منطق شرطی، Quill Forms به شما امکان می دهد افراد را بسته به پاسخ آنها به مسیرهای مختلف بفرستید. این یک راه عالی برای تقسیم بندی مخاطبان و افزایش نرخ تبدیل شما است.
 • پاسخ ویژگی لوله کشی – می توانید با استفاده از «@» در ویرایشگر برچسب سؤال یا ویرایشگر توضیحات، از پاسخ فیلد قبلی در فیلد دیگر استفاده کنید.
 • ماشین حساب (نسخه حرفه ای) – این ویژگی به شما امکان می دهد آزمون ها، فرم های تخمین هزینه و استفاده از متغیرهای ماشین حساب را با ویژگی لوله کشی پاسخ ها ایجاد کنید.
 • همه جا به اشتراک بگذارید – Quill Forms به شما پیوندی ارائه می دهد تا هر زمان که بخواهید فرم های خود را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، شما یک کد جاسازی iFrame دارید که اشتراک گذاری فرم خود را در همه جا به آسانی A، B، C می کند.

و بیشتر…

 • ادغام چندگانه (نسخه حرفه ای) – در این روزگار، شرم آور است که از یک افزونه فرم وردپرس استفاده کنید که با ابزارهای مورد علاقه شما ادغام نمی شود. خوب، Quill Forms هیچ کدام از اینها را ندارد. این افزونه به طور یکپارچه با ابزارهایی مانند MailChimp، Constant Contact، GetResponse، HubSpot، Google Sheets و Zapier ادغام می شود.
 • ورودی های فرم خود را مدیریت کنید – Quill Forms دارای یک داشبورد گزارش است که به شما امکان دسترسی به تمام فرم های ارسالی شما را می دهد. هنگامی که هر کاربر فرم شما را ارسال کرد، می توانید هر یک از آنها را نمایش داده و حذف کنید. شما می توانید ارسال را بر اساس تاریخ، حروف الفبا یا عددی مرتب کنید. علاوه بر این، می توانید ورودی های فرم را در قالب CSV در نسخه حرفه ای صادر کنید.
 • داشبورد مدیریت بصری – Quill Forms یک داشبورد بصری و منظم به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فرم های خود را به سرعت پیمایش و مدیریت کنید.
 • پشتیبانی شگفت انگیز – تیم پشت Quill Forms پشتیبانی عالی را از طریق وب سایت خود، چت زنده، وردپرس، Githubو کانال های رسانه های اجتماعی

و اگر به دنبال کسب درآمد از فرم های خود هستید، از دانستن این پشتیبانی برای شما خوشحال خواهید شد چندین پردازنده پرداخت و تنظیمات (PayPal، Stripe، تکرار شونده، و غیره) به زودی در راه است!

اگر به دنبال یک افزونه فرم وردپرس قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده هستید، Quill Forms یک انتخاب فوق العاده است. علاوه بر این، با توجه به اینکه این افزونه در حال توسعه فعال است، می توانید انتظار ویژگی های بیشتری را در آینده داشته باشید. با وجود فهرست ویژگی‌ها، اجازه دهید یاد بگیریم که Quill Forms چقدر هزینه دارد.

قیمت گذاری فرم های کویل

quill بهترین قیمت افزونه فرم وردپرس را تشکیل می دهد

Quill Forms برنامه های قیمت گذاری منصفانه را در مقایسه با رقبا به شما ارائه می دهد. آنها در زمان نوشتن سه برنامه سالانه دارند:

 • پایه ای – این طرح برای یک سایت تنها 99 دلار در سال (معمولاً 139 دلار در سال) هزینه دارد. این برای مبتدیان، فریلنسرها، شرکت های کوچک و هر کس دیگری که روی یک وب سایت کار می کند عالی است. این طرح شامل ادغام Zapier و HubSpot نمی شود.
 • به علاوه – این طرح سالانه 199 دلار (معمولاً 239 دلار) برای سه سایت به شما بازمی گرداند. این طرح برای شرکت ها و سازمان های متوسط ​​مناسب است. شما ادغام Zapier را در کنار سایر ویژگی های موجود در آن دارید پایه ای ادغام برنامه و پرداخت با Paypal و Stripe.
 • شرکت، پروژه – برای آژانس ها، شرکت های بزرگتر و ساخت های چند سایتی، این طرح برای سایت های نامحدود 399 دلار (معمولاً 499 دلار) در سال هزینه دارد. طیف کاملی از ویژگی ها از جمله پشتیبانی اولویت دار، Zapier، ادغام HubSpot و پرداخت با Paypal و Stripe را در اختیار دارید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یک نسخه رایگان در WordPress.org وجود دارد که به شما امکان می دهد قبل از انجام تعهد، آب را آزمایش کنید. و طبق معمول همیشه طرحی را انتخاب کنید که برای نیازهای تجاری شما مناسب باشد.

اکنون که می دانیم Quill Forms چیست، ویژگی ها و هزینه افزونه فرم وردپرس چقدر است، اجازه دهید کل کار را آزمایش کنیم.

نحوه تنظیم افزونه فرم وردپرس Quill Forms

قبل از نصب نسخه پریمیوم، باید نسخه رایگان را نصب کنید. از آنجایی که این افزونه در مخزن رسمی افزونه وردپرس موجود است، می توانیم آن را در داشبورد مدیریت وردپرس شما نصب کنیم. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

وارد داشبورد مدیریت وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها > افزودن جدید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نصب افزونه فرم وردپرس quill forms

پس از آن، “Quill Forms” را در کادر جستجوی کلمه کلیدی وارد کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

نصب افزونه وردپرس quill forms

در مرحله بعد افزونه را فعال کنید:

افزونه وردپرس quill forms را فعال کنید

اکنون Quill Forms آماده استفاده است. برای شروع ایجاد یک فرم جدید، روی آن کلیک کنید فرم های کویل آیتم منو در منوی مدیریت وردپرس شما، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

گلدان وردپرس را تشکیل می دهد

بعد، به سادگی روی آن کلیک کنید جدید اضافه کن همانطور که در زیر نشان داده شده است.

داشبورد فرم های لنگ

در پنجره ای که ظاهر می شود، عنوان فرم خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید ایجاد کردن دکمه:

شکل های قلابی عنوان را تشکیل می دهند

سپس، فرم خود را همانطور که می خواهید ایجاد کنید (نمونه ویدیوی ما را در زیر ببینید).

ایجاد فرم ها در Quill Forms ساده است. من انتظار ندارم که شما با هیچ مشکلی مواجه شوید، در این صورت شما تیم پشتیبانی را در اختیار دارید. هنگامی که فرم خود را ایجاد کردید، روی آن کلیک کنید انتشار دکمه در بالا:

برای دریافت طیف کاملی از ویژگی ها، به نسخه پریمیوم نیاز دارید که در وب سایت رسمی آنها موجود است QuillForms.

نتیجه

استفاده از فرم ها یک راه عالی برای ایجاد سرنخ و یادگیری بیشتر در مورد مخاطبان است. اما فرم های سنتی معمولاً مشتریان بالقوه شما را دور می کنند، به خصوص اگر خسته کننده، طولانی و طاقت فرسا باشند. خوشبختانه برای شما، ابزاری مانند Quill Forms به شما کمک می کند تا فرم های محاوره ای و جالبی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان از پر کردن آنها خوشحال می شوند.

بنابراین، چرا QuillForms را برای ساخت فرم وردپرس دوست داریم؟ ما دوست داریم که ایجاد فرم های جدید (یا ویرایش فرم های جدید) با رابط کاربری فوق العاده بصری آسان است. ما همچنین دسترسی سریع و همچنین گزینه های صادراتی برای ورودی های ارسالی کاربر را بسیار مفید می دانیم. این بدان معناست که برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان سایت سریع‌تر است و جمع‌آوری/قالب‌بندی داده‌های فرم را سریع‌تر می‌کند. و آخر – ما افزونه ها را دوست داریم. شما می توانید آنچه را که برای ساده نگه داشتن فرم های خود نیاز دارید فعال کنید، اما ما مطمئن هستیم که شما هم مانند ما می خواهید به Zapier یکپارچه سازی خودکار بدهید!

با فرم های طولانی و خسته کننده خداحافظی کنید و روی راه حلی مانند Quill Forms سرمایه گذاری کنید و پیشرفت کنید! در حالی که ما گزینه‌های پیشرفته نسخه پریمیوم را دوست داریم، اگر می‌خواهید امروز QuillForms را امتحان کنید، نسخه رایگان شامل بسیاری از ویژگی‌های عالی (به علاوه بدون نام تجاری و فرم‌های نامحدود) است، چرا که نه؟منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »