تجارت الکترونیک

اثر دلتا 9 کاملاً شبیه به اثر سنتی است


خوراکی های حاوی دلتا 9 THC اقلامی هستند که از کنف تهیه می شوند و به صورت خوراکی مصرف می شوند و حاوی مقادیر قابل توجهی از کانابینوئید دلتا 9 THC هستند. آشکار نیست که دولت فدرال واقعاً چه احساسی نسبت به فروش آنلاین چنین محصولاتی دارد. با این وجود، شرکت‌های دلتا 9 که در اینترنت فعالیت می‌کنند ادعا می‌کنند که محصولاتشان به دلیل شفاف‌سازی خلاقانه لایحه مزرعه 2018 قانونی هستند.

یکی از غذاهای لذیذ دلتا 9 که بسیار مورد علاقه است، آب نبات هایی هستند که به نام «آدامس» شناخته می شوند. از آنجایی که دلتا 9 به عنوان “کانابینوئید اصلی” در نظر گرفته می شود، هنوز این باور عمومی وجود دارد که برای بیماری های خاص مفیدتر است. با این حال، در مقایسه با کانابینوئیدهایی که به صورت قانونی به راحتی در دسترس هستند، مانند دلتا 8 و کانابیدیول، مشخص نیست که مزایای دلتا 8 چگونه جمع می شود. لینک https://www.mensjournal.com/health-fitness/thcp-everything-you-need-to-know/ را بررسی کنید.

دلتا 9 چه اثراتی ایجاد می کند؟

تأثیر دلتا 9 کاملاً شبیه به THC سنتی است، مملو از احساسات اضطراب یا پارانویا است که گهگاه با THC بالای دلتا 9 همراه است.

با این حال، از آنجایی که محصولات دلتا 9 موجود در اینترنت باید از قدرت کمتری برخوردار باشند تا حتی تصویر مطابقت با قوانین فدرال را منتقل کنند، معمولاً به اندازه کافی قوی نیستند که اثرات قابل توجهی از ماهیت منفی یا مثبت ارائه دهند. این مورد صرف نظر از اینکه محصول برای مقاصد تفریحی یا پزشکی فروخته می شود، صادق است.

اگرچه هر صمغ دلتا 9 فقط حاوی مقدار کمی از این کانابینوئید است، مصرف مقدار کافی از این کانابینوئیدها می تواند منجر به بلع مقدار قابل توجهی شود. به عنوان مثال، اگر سه تا چهار آدامس 10 میلی گرمی دلتا 9 را به طور همزمان مصرف کنید، بدون شک یک آدامس بالا را تجربه خواهید کرد، حتی اگر فقط یک آدامس برای ایجاد وزوز کافی نیست.

مزایای مصرف دلتا 9 به شکل آدامس چیست؟

تحقیقات زیادی در مورد احتمال اینکه دلتا 9 THC می تواند به کاهش درد کمک کند، انجام شده است، و اکثر لثه های دلتا 9 که به صورت آنلاین در دسترس هستند برای کمک به درمان درد طراحی شده اند. اگرچه THC در مقایسه با سایر کانابینوئیدها در تسکین درد موثر نیست. این یک واقعیت پذیرفته شده است، علیرغم این واقعیت که باعث می شود احساس شگفت انگیزی داشته باشید. این برای هر نوع THC صادق است.

وقتی صحبت از توانایی تسکین درد می شود، حتی دلتا 8 که اثراتی مشابه دلتا 9 به شکلی که اندکی قوی تر است ایجاد می کند، با کانابیدیول همخوانی ندارد. در حالی که این روزها تحقیقات در مورد THC معمولاً در زمینه های دیگر انجام می شود، کانابیدیول همچنان تمرکز قابل توجهی در تحقیقات بین المللی درد است. این در حالی است که ما هنوز دقیقا نمی دانیم که CBD چقدر در کاهش درد موثر است.

کدام قوی تر است – دلتا 9 یا دلتا 8؟

جواب منفی. آدامس های دلتا 9 مانند آدامس های دلتا 8 دارای میزان حشیش بیشتر در هر صمغ نیستند. در واقع، آدامس های دلتا 9 تقریباً معمولاً دارای محتوای کل کانابینوئید کمتری هستند. این به دلیل این واقعیت است که تولید کنندگان صمغ های دلتا 9 ملزم به حفظ نسبت THC به سایر اجزای آب نبات خود هستند که کمتر از 0.3٪ است.

از آنجایی که سازندگان دلتا 8 به هیچ وجه با این محدودیت محدود نمی شوند، می توانند آب نبات هایی با غلظت THC بسیار بالاتر تهیه کنند. در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

https://www.iamtn-network.org/profile-1/chargers-vs-chiefs-free-coverage-tnf-2022-l45gy/profile
https://www.iamtn-network.org/profile-1/tnf-free-coverage-2022-nfl4nk/profile
https://www.iamtn-network.org/profile-1/los-chargers-vs-kansas-chiefs-nfl-football-live/profile
https://www.iamtn-network.org/profile-1/chargers-vs-chiefs-live-stream-reddit/profile
https://www.iamtn-network.org/profile-1/chiefs-vs-chargers-live-reddit-online/profile
https://www.iamtn-network.org/profile-1/chargers-vs-chiefs-nbc-sports-live/profile
https://twitter.com/NFLLivestream30

آیا می توانید آنها را آنلاین بخرید؟

درست است که می توانید آدامس دلتا 9 را از طریق اینترنت تهیه کنید. بر اساس وزن خشک، این خوراکی ها حاوی کمتر از 0.3٪ THC هستند. از این رو، برای به دست آوردن همان سطح اثرات، باید مقدار قابل توجهی از آب نبات ها را مصرف کنید.

مشخص نیست که آیا آدامس دلتا 9 مزایایی بیش از آدامس های دلتا 8 دارد یا خیر. با این وجود، در مقایسه با سایر انواع خوراکی شاهدانه، آنها دارای چند اشکال متمایز هستند.

آیا برای دریافت آنها نیاز به نسخه است؟

برای خرید آدامس دلتا 9 نیازی به نسخه پزشک متخصص نیست. در زمینه برنامه‌های حشیش پزشکی که مخصوص یک ایالت است، دریافت توصیه از پزشک تنها شرایطی است که شما ملزم به انجام آن هستید.

اگر بیش از 21 سال سن دارید، قانون در برخی جاها به شما اجازه می دهد تا محصولات دلتا 9 را بدون توجه به قدرت آنها به صورت قانونی خریداری کنید. با این حال، این از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. با این حال، از آنجایی که آدامس‌های دلتا ۹ که می‌توانند به صورت آنلاین خریداری شوند، به دلیل اینکه حاوی کمتر از ۰.۳ درصد THC هستند، به هیچ وجه نباید تحت تأثیر قوانین تفریحی حشیش که مختص ایالت‌ها هستند قرار بگیرند.

آیا خرید آنها قانونی است؟

وضعیت قانونی آدامس دلتا 9 کمی گیج کننده است. با وجود این واقعیت که سازندگان ادعا می کنند که اگر مولکول های THC دلتا 9 کمتر از 0.3 درصد از جرم کلی یک صمغ را تشکیل دهند، مشخص نیست که آیا FDA یا DEA واقعاً از این موضع حمایت می کنند که صمغ یک محصول کنفی است تا یک محصول شاهدانه. ، سپس صمغ محصول کنف است.

منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »