اخبارامنیت

Wordfence Intelligence در Black Hat 2022 در لاس وگاس هفته آینده راه اندازی می شود


Wordfence از بیش از 4 میلیون وب سایت در سراسر جهان در 12000 شبکه منحصر به فرد محافظت می کند و ما هر ماه بیش از 1.8 میلیارد حمله را که آن وب سایت ها را هدف قرار می دهند مسدود می کنیم. سال‌ها است که ما با مشتریان خود رابطه‌ای داشته‌ایم که یک چرخه فضیلت‌آمیز است: ما گزارش‌های حمله را از مشتریان خود با نرخ بیش از 700 گزارش در ثانیه دریافت می‌کنیم، و آن حملات را به امضاهای بدافزار، قوانین فایروال، و یک فهرست بلاک IP تقسیم می‌کنیم. و ما این داده ها را در قالب یک خوراک اطلاعاتی تهدید به مشتریان خود باز می گردانیم.

مشتریان رایگان ما از امضای بدافزار و قوانین فایروال ما بهره مند می شوند و مشتریان پولی ما نیز لیست مسدودی IP ما را دریافت می کنند. این رابطه بسیار قدرتمند است و کار باورنکردنی در محافظت از جامعه آنلاین و ایمن تر کردن وب سایت های وردپرس و بازدیدکنندگان آنها انجام می دهد. اگر یک مشتری Wordfence مورد حمله قرار گیرد، بقیه از طریق این فرآیند ایمن می شوند.

سال هاست که می خواهیم فراتر از این پیش برویم. ما می خواستیم از افراد بیشتری محافظت کنیم. در Black Hat 2022 در لاس وگاس هفته آینده، که تقریبا 20000 شرکت کننده دارد، ما راه اندازی Wordfence Intelligence را در غرفه خود اعلام خواهیم کرد.

Wordfence Intelligence محصول جدیدی است که برای مشتریان سازمانی و ارائه دهندگان میزبانی در دسترس است که به محافظت از بخش های بزرگ وب و جامعه آنلاین در برابر حملاتی که برنامه های کاربردی وب را هدف قرار می دهند کمک می کند. اگر شما یک ارائه دهنده میزبانی، بخشی از یک تیم عملیات امنیتی سازمانی هستید، یا مسئول ایمن نگه داشتن یک شبکه بزرگ از حملاتی هستید که برنامه های کاربردی وب را هدف قرار می دهند، باید این فضا را تماشا کنید.

امیدواریم شما را ببینیم کلاه سیاه 2022 در لاس وگاس، یکی از بزرگترین کنفرانس های امنیت سایبری در جهان. ما یک غرفه بزرگ 20 در 30 فوتی داریم که نمی توانید از دست بدهید، و شماره غرفه ما در کلاه سیاه 2514 است. ما بین محوطه ورودی و شهر نوآوری هستیم. کل تیم Wordfence، از جمله من، آنجا خواهند بود، و ما یک رویداد راه اندازی چهارشنبه آینده، 10 آگوست، در صبح خواهیم داشت. امیدوارم بتوانید بیایید و با ما شامپاین یا آبمیوه بخورید!

اگر نمی‌توانید در کلاه سیاه شرکت کنید، فهرست پستی ما و این وبلاگ را دنبال کنید. ما راه اندازی خود را در اینجا و این مراسم را به صورت زنده در شبکه های اجتماعی پوشش دهید. ما چند روز پیش غرفه خود را در دنور مشاهده کردیم و امروز یک ویدیوی سرگرم کننده از پیش نمایش ما در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

دو نفر از اعضای تیم رسانه ای ما در حال رانندگی از کلرادو به لاس وگاس هستند تا راه اندازی ما در Black Hat را پوشش دهند. از صبح یکشنبه، جیلیان، عضو تیم Wordfence، حساب کاربری رسمی Wordfence اینستاگرام را در اختیار خواهد گرفت و در حالی که او از کلرادو به لاس وگاس سفر می کند تا با بقیه اعضای تیم ملاقات کند و در راه اندازی ما شرکت کند، وانت فیلم Wordfence را برانید. تیم ما 100٪ از راه دور است و این اولین باری است که از زمان کووید همدیگر را می بینیم. وگاس یک رویداد بسیار هیجان انگیز برای همه ما خواهد بود.

جیلیان سفر خود را در زمان واقعی در سایت پست خواهد کرد اینستاگرام همراه با غرفه سازی، تیم سازی و راه اندازی ما.

همه ما بسیار هیجان زده هستیم که راه اندازی Wordfence Intelligence را با شما در چهارشنبه آینده به اشتراک بگذاریم، و مشتاقانه منتظر حضور مجازی شما از طریق اینستاگرام یا حضوری هستیم!

مارک ماندر – بنیانگذار و مدیر عامل – Wordfence & Defiant Inc.

منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »