اخبارسئو

Wix با Semrush ادغام می شود تا داده های کلمات کلیدی را در اختیار کاربران قرار دهد


Wix یکپارچگی با Semrush را اعلام کرده است که به کاربران Wix امکان می دهد مستقیماً از طریق داشبورد به داده های کلیدواژه SEO Semrush دسترسی داشته باشند.

داده های ارائه شده توسط Semrush به کاربران Wix بینشی می دهد که می تواند به آنها در بهبود رتبه بندی جستجو و شناسایی کلمات کلیدی مورد نظر کمک کند.

این ادغام بدون هزینه اضافی برای کاربران Wix ارائه می شود، اگرچه عضویت پولی Semrush به شما امکان می دهد کارهای بیشتری با آن انجام دهید.

سهمیه استفاده در دسترس کاربران به حساب Semrush متصل به وب سایت آنها بستگی دارد و از حداکثر 10 کلمه روزانه برای حساب های Semrush رایگان شروع می شود.

پایگاه داده جهانی Semrush با بیش از 21 میلیارد کلمه کلیدی به ناشران در پلتفرم Wix اجازه می دهد تا عبارات و عبارات مرتبط را بدون خروج از داشبورد پیدا کنند.

کاربران Wix می توانند به معیارهایی مانند هدف جستجو و دشواری کلمه کلیدی از جعبه ابزار SEO Semrush دسترسی پیدا کنند.

بینش‌های Semrush به‌عنوان بخشی از چک لیست راه‌اندازی SEO Wix ارائه می‌شود، ابزاری که ناشران را از طریق بهینه‌سازی جستجو و شیوه‌های نمایه‌سازی اساسی راهنمایی می‌کند.

مارکوس توبر، معاون راه حل های سازمانی در Semrush، در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید:

ویکس با استفاده از پایگاه‌داده‌ها و معیارهای کلیدواژه Semrush ابزارهای لازم را برای یافتن فرصت‌های هوشمند و بهبود رتبه‌شان در گوگل در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از آنجایی که ترافیک جستجوی ارگانیک بسیار ارزشمند است، ادغام جدید در Wix می تواند به رشد کسب و کار آنها کمک کند.

اکنون زمان آن است که صاحبان مشاغل مدیریت وب سایت و بازاریابی آنلاین را در دستان خود بگیرند و پلتفرم هایی مانند Wix و Semrush می توانند به آنها در انجام این کار کمک کنند.

Nati Elimelech، رئیس SEO در Wix، توضیح می دهد که چگونه این ادغام به سئو در دسترس تر کمک می کند:

“همیشه ماموریت ما این بوده است که به کسب و کارها و متخصصان جستجو کمک کنیم تا یک پلتفرم یکپارچه برای افزایش دید سایت خود در موتورهای جستجو داشته باشند.

با این ادغام، ما در حال برداشتن گام قابل توجه دیگری در دموکراتیزه کردن سئو هستیم و به کاربرانمان امکان می دهیم تحقیقات بهتری انجام دهند و کلمات کلیدی و موضوعات مناسب را برای تمرکز بر روی استراتژی محتوای خود، درست از داشبورد خود انتخاب کنند. ما متعهد هستیم که سئو را برای همه قابل دسترس تر کنیم و به کاربران خود کمک کنیم تا تصمیمات بهتری بگیرند که بر رشد ارگانیک آنها تأثیر می گذارد.

ادغام Semrush امروز برای همه کاربران Wix به زبان انگلیسی در دسترس است.


منبع: Wix
تصویر ویژه: T. Schneider/Shutterstock

منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Translate »