سئو

خدمات لینک سازی برای افزایش تلاش های سئوی شما


ایجاد لینک ضروری است. در حالی که گوگل پیشرفت های متعددی در یادگیری ماشینی و درک محتوا داشته است، پیوندها همچنان یک عنصر مهم در رتبه بندی گوگل وب سایت ها هستند.

ما می دانیم که Google نمی خواهد شما به طور فعال پیوند ایجاد کنید. آنها از شما می خواهند که محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید و به بهترین ها امیدوار باشید (یعنی آن را بسازید و لینک ها بیایند).

چه یک نام تجاری شناخته شده یا یک SMB محلی باشید، باید زمانی که مردم در جستجوی محصول، خدمات یا تخصص شما هستند، در SERP ها قابل یافتن باشید. دریافت آن فشار اولیه برای به دست آوردن صفحه اول یک چرخه با فضیلت ایجاد می کند که در آن هر چه رتبه بهتری داشته باشید، به دلیل رتبه خوب شما، لینک های بیشتری به دست می آورید.

را وارد کنید: خدمات لینک سازی.

در حالی که ساخت لینک ضروری است، همچنین خسته کننده است. وقت گیر است. و، صادقانه، می تواند بسیار خسته کننده به نظر برسد. (اگرچه ما مودبانه مخالفیم!)

خوشبختانه، شرکت هایی هستند که می توانند این کار خسته کننده و وقت گیر را برای شما انجام دهند!

ساخت لینک، که به درستی انجام شود، می تواند یک برد-برد برای وب سایت شما و سایتی که به شما پیوند می دهد، باشد. نکته کلیدی این است که با شبکه شخصی ناشران و وبلاگ نویسان خود در یک جایگاه خاص ارتباط برقرار کنید تا محتوایی را ارائه دهید که می توانند در مورد خودشان بنویسند یا در صورت لزوم به آن لینک دهند.

اگر انواع روابطی را ایجاد نکرده اید که می توانند به پیوند تبدیل شوند – اینجاست که ارائه دهندگان خدمات لینک سازی بسیار ارزشمند می شوند.

در این مقاله 10 گزینه محبوب را در هنگام بررسی ارائه دهندگان خدمات لینک بیلدینگ به شما معرفی می کنیم. عاقلانه انتخاب کنید – هنگام انتخاب یک سرویس لینک‌سازی برای افزایش تلاش‌های سئو، همیشه خطرات و پاداش‌هایی وجود دارد.

ما بی شرمانه با خودمان شروع خواهیم کرد و اگر خطرات و مزایای ایجاد لینک پیشگیرانه را به این روش درک می کنید، آنها را امتحان کنید.

موارد زیر ترتیب خاصی ندارند. ما مدعی نیستیم که کسی بهتر از دیگری باشد. این به سادگی فهرستی از ارائه دهندگان خدمات لینک سازی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

1. OutreachZ

در اینجا چیزی است که ما را وادار می کند بیت ناهمسان. ما تیمی با تجربه گسترده در فضای لینک سازی هستیم و نقاط درد زیر را شناسایی کرده و سعی در رفع آنها کرده ایم.

شفافیت: برخلاف اکثر خدمات، می‌توانید ناشران مناسب را از قبل از بازار ما انتخاب کنید. معیارهایی مانند جایگاه اصلی که در آن کار می‌کنند، ترافیک ارگانیک و DA (توسط Moz) فیلترهایی هستند که می‌توانید برای یافتن وبلاگ‌های مناسب اعمال کنید، بنابراین پس از بررسی گزارش هیچ شگفتی‌ای وجود ندارد.

قیمت گذاری: بر خلاف اکثر ارائه دهندگان خدمات، ما هزینه های سنگینی را بر اساس معیارهای دامنه از شما دریافت نمی کنیم. درعوض، ما هزینه موفقیت ثابتی را دریافت می‌کنیم و از مزیت هزینه پایین کسب پیوند صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن آن ناشر، استفاده می‌کنیم.

انعطاف پذیری: حتی با مدل بازار، شما با ما کار می کنید تا کار را انجام دهید و منتظر واکنش ناشر نیستید، علیرغم اینکه بر روی یک مدل قیمت گذاری پویا مانند سایر بازارهایی که فقط به عنوان ارائه دهنده پلت فرم عمل می کنند، واکنش نشان می دهد. شما همچنین پست‌های مدیریت شده و کمپین‌های ایجاد پیوند سفارشی و گزینه آپلود محتوای خود را دارید، بنابراین تعداد راه‌هایی که می‌توانید این کار را انجام دهید بسیار انعطاف‌پذیر است.

حالا بیایید به سراغ برخی دیگر از ارائه دهندگان لینک سازی برجسته برویم.

2. صفحه وان پاور

Page One Power بر ارائه یک تجربه شخصی به شما تمرکز دارد. آنها با شما می نشینند تا در مورد نیازهای فردی شما بحث کنند، وب سایت موجود شما را تجزیه و تحلیل کنند و یک طرح ایجاد پیوند سفارشی به شما ارائه دهند. آنها مایلند برای شما تحقیقات و کارهای سنگین انجام دهند و به شما فضای بیشتری برای تنفس برای تمرکز بر جنبه های دیگر کسب و کارتان می دهند.

3. چاق جو

برای کمک به شما برای شروع هرچه سریع‌تر، Fat Joe دارای یک فرم دریافت سفارش بصری و یک داشبورد برای نظارت بر سفارش‌های فعال و مدیریت آنها است. به نظر می‌رسد که آنها ارائه‌دهنده خدماتی هستند که برای آژانس‌هایی که نیاز به پیوندهای زیادی برای چندین مشتری با ضرب‌الاجل‌های محدود دارند و خدمات محتوایی را ارائه می‌دهند که قیمت مناسبی به نظر می‌رسد.

4. Hoth

اگر خدمات لینک سازی را در نظر گرفته اید، به احتمال زیاد قبلاً با The Hoth برخورد کرده اید. آنها یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های خدمات لینک‌سازی با ارائه‌های متنوع در خدمات سئوی خارج از صفحه هستند. داشبورد آنها بصری است و می توان به راحتی در میان پیشنهادات متنوع آنها حرکت کرد. با این حال، با توجه به خدمات ایجاد لینک در مقیاس بزرگ آنها، ممکن است مجبور باشید در انتخاب محصول مناسب برای خود محتاط باشید، زیرا اگر محصول و خطرات آن را درک نکنید، ممکن است برخی از آنها بیشتر ضرر داشته باشند تا مفید، بنابراین با آنها در مورد محصول خود صحبت کنید. اهداف قبل از اینکه به جلو بروید

5. بدون BS Marketplace

هیچ BS نمی تواند راهگشای رویکرد شفاف برای ایجاد لینک باشد، جایی که می توانید ناشران را از قبل انتخاب کنید که آنها بر اساس نیازهای شما پیشنهاد می کنند. بنابراین اگر از شفافیت قدردانی می‌کنید و می‌خواهید روی پیوندهایی که می‌خواهید به دست آورید کنترل دقیق‌تری داشته باشید، آنها جایگزین عالی دیگری برای بررسی هستند.

6. uSERP

اگر به دنبال یک آژانس سئو و لینک‌سازی آزمایش شده و واقعی می‌گردید که با نام‌های صنعتی مطرحی مانند Robinhood، Monday، Freshworks، Hotjar و دیگران کار می‌کند، uSERP مناسب است. آنها با کار با مشاغل کوچک و شرکت های بزرگ به طور یکسان، کمپین های لینک سازی مبتنی بر محتوا را ایجاد و راه اندازی می کنند.

7. رسانه محاصره

Siege Media یکی دیگر از آژانس‌هایی است که لینک‌سازی مبتنی بر محتوا را ارائه می‌دهد، جایی که آنها با محتوای شگفت‌انگیز به ناشران معتبر در صنعت شما دسترسی پیدا می‌کنند. اگرچه خدمات ایجاد لینک خاصی که ارائه می‌کنند، تعداد دقیق لینک‌هایی را که می‌توانند انتظار ایجاد کنند را به شما نمی‌دهند، اما در عوض یک شکل توپ را به شما ارائه می‌دهند.

8. پوسیرانک

افرادی که در پوسیرانک هستند نیز مدتی است که به آن مشغول بوده اند. این تیم هم کمپین‌های سفارشی و هم فهرست‌های ناشران بزرگی را ارائه می‌کند که از آن‌ها می‌توانند یک بک لینک برای شما ایجاد کنند. علاوه بر این، آنها یک داشبورد آسان دارند که می توانید به سرعت ثبت نام کنید و اولین کمپین کسب لینک خود را بلافاصله شروع کنید.

9. رده های بالا

این شرکت لینک‌سازی با شروع فعالیت خود در سال 2011، شریک تجاری قابل اعتماد برخی از بزرگترین برندها، از جمله نام‌های شناخته شده از فهرست فورچون 500 است. فلسفه رویکرد آنها ایجاد بک لینک های مرتبط است که می توانند در آزمون زمان مقاومت کنند.

10. استخدام فریلنسر: برای بسیاری، استخدام یک وبلاگ نویس با تجربه و متخصص ایجاد لینک از Upwork می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد، به خصوص اگر بخواهید فرآیند را در هر سطحی کنترل کنید و همزمان هزینه ها را کنترل کنید. به نظر می رسد تعداد زیادی فریلنسر ماهر با بازخورد عالی برای استخدام وجود دارد.

نتیجه

گوگل طرفدار «لینک‌سازی» نیست، اما چه کسی می‌تواند آنها را سرزنش کند؟ برای سال‌ها، لینک‌ها کالایی بودند که توسط سئوکاران مورد سوء استفاده قرار می‌گرفت.

اما لینک سازی فعال فوق العاده سخت است. همانطور که باید باشد.

به همین دلیل باید با یک آژانس مجرب با اهداف مشخص و کنترل کیفیت شریک شوید. برای آن، ما OutreachZ را به شدت پیشنهاد می‌کنیم – اما مسلماً، ما مغرضانه هستیم!


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

RankZ یک آژانس بازاریابی آنلاین با تمرکز بر بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی محتوا است.منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »