اخباروردپرس

به چالش روز جهانی عکاسی وردپرس بپیوندید


اعتبار عکس: کریس ادواردز سی

به مناسبت روز جهانی عکاسی، تیم دایرکتوری عکس وردپرس در اختیار دارد چالش صادر کرد طراحی شده برای جلب مشارکت مردم:

عکسی ارسال کنید که چیزی منحصر به فرد را در مورد منطقه محلی شما ثبت کند، به گونه ای که به نمایش تنوع جغرافیایی جامعه وردپرس کمک می کند.

از زمان راه اندازی، فهرست عکس وردپرس به 3633 عکس رایگان با مجوز CC0 افزایش یافته است. هدف از این چالش افزایش آگاهی از پروژه دایرکتوری و تشویق مردم برای مشارکت در عکس ها برای گسترش مجموعه است.

مشارکت‌کنندگان عکس تشویق می‌شوند یک تصویر اصلی از چیزی را از منطقه محلی خود (محله، شهر، شهر یا کشور)، مانند یک منظره، خیابان، حیات وحش محلی، طبیعت یا یک مکان دیدنی ارسال کنند. علاوه بر پیروی از دستورالعمل‌های دایرکتوری، شرکت‌کنندگان باید اطلاعات زیر را نیز برای نشان دادن کار خود به عنوان بخشی از این طرح اضافه کنند:

  • (1) مکان یا جایی که تصویر گرفته شده است (به عنوان مثال شهر و/یا کشور)
  • (2) کلمه WorldPhotographyDay22

مارکو آلمیدا، مشارکت‌کننده تیم دایرکتوری عکس، توصیه دیگری برای مکان‌های شناخته‌شده‌ای دارد که همتای انگلیسی برای نام به زبان اصلی دارند:

پیشنهاد سریع برای ارسال: اگر عکسی را آپلود می کنید که علاقه منطقه ای دارد و نام مکان در انگلیسی و زبان محلی یکسان نیست، توضیحات عکس را به هر دو زبان تکرار کنید. مثلا: “قدم زدن در پیاده رو لیسبون – A andar na calçada de Lisboa“. این اطمینان حاصل می کند که عکس با “Lisbon” و “Lisboa” قابل جستجو است.

عکس‌های ارسالی تایید شده ممکن است در کانال‌های رسانه اجتماعی WordPress.org نمایش داده شوند. مشارکت‌کنندگان عکس همچنین یک نشان مشارکت‌کننده در نمایه‌های WordPress.org خود دریافت می‌کنند، که من بعد از مشارکت از پیدا کردن آن در من متعجب شدم. عکسی از بلغور جو دوسر صبحگاهی من چند ماه قبل.

شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر پنج عکس را در یک زمان ارسال کنند، اما قبل از ارسال عکس‌های بیشتر باید منتظر بمانند تا بررسی شوند. اگر عکس شما تایید شد، تیم دایرکتوری عکس از شما درخواست می‌کند که در مورد آن نظر بدهید پست چالش با لینک عکس و داستان پشت آن.

دستورالعمل های دقیق تر برای ارسال عکس در اطلاعیه موجود است. اگر از علاقه مندان به عکاسی هستید، این چالش فرصتی عالی برای بازگشت به دنیای منابع رایگان وردپرس است. این چالش در 28 آگوست 2022 به پایان می رسد.منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »