اخبار

WordCamp US 2022 امروز آغاز می شود، پخش زنده رایگان در دسترس است


WordCamp US 2022 در سن دیگو، کالیفرنیا، پس از مهمانی خوش آمدگویی شب گذشته برای سخنرانان، حامیان مالی، برگزارکنندگان و داوطلبان در حال برگزاری است. برای بسیاری از شرکت کنندگان، این اولین رویداد حضوری وردپرس آنها از سال 2019 است، قبل از اینکه همه گیر شروع به تعطیلی کنفرانس ها کند.

برخلاف رویدادهای قبلی، که تعداد شرکت‌کنندگان به هزاران نفر می‌رسید، امسال تعداد بلیت‌ها به 650 نفر محدود شد. آنها از روز اول فروش به فروش رسیدند. یک جمعیت کوچکتر باید یک رویداد صمیمی تر را برگزار کند که در آن شرکت کنندگان شانس بیشتری برای برخورد با افرادی که امیدوار بودند ملاقات کنند داشته باشند.

انتظار می رود اظهارات افتتاحیه در ساعت 9 صبح به وقت محلی برگزار شود. WordCamp US برنامه شامل 41 جلسه در مدت دو روز. کسانی که قادر به حضور حضوری نیستند، همچنان می‌توانند بدون نیاز به بلیط خاصی، پخش زنده هر دو آهنگ را تماشا کنند. دسترسی رایگان است و ارائه ها به صورت زنده در دو آهنگ نمایش داده می شوند:

آهنگ خورشید: https://us.wordcamp.org/2022/livestream/sun-fri/

مسیر نخل https://us.wordcamp.org/2022/livestream/palm-fri/

شرکت‌کنندگان مجازی می‌توانند از هشتگ #WCUS در توییتر برای پیوستن به مکالمه جهانی استفاده کنند.

در روز شنبه، 10 سپتامبر، مت مولنوگ در ساعت 4:45 بعد از ظهر تا 5:30 بعد از ظهر به وقت محلی PDT سخنرانی خواهد کرد و به سوالات شرکت کنندگان WordCamp ایالات متحده پاسخ خواهد داد. این نیز به عنوان آخرین جلسه رویداد به صورت زنده پخش خواهد شد.

منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »