تجارت الکترونیک

8 نکته برتر برای بهبود مهارت های جدید یادگیری زبان خود را بدانید


وقتی صحبت از مطالعه زبان می شود، هر فردی استعدادهای مختلفی دارد. برخی از افراد ممکن است در نوشتن برتر باشند، در حالی که برخی دیگر در صحبت کردن، خواندن و شنیدن مهارت دارند. شما می‌توانید در یک یا چند مورد از این توانایی‌های زبانی اساسی برتری داشته باشید، اما استفاده از سایرین برایتان چالش برانگیز است. فقط مطمئن شوید که در ابتدا هر یک از این توانایی ها را به طور مساوی در اولویت قرار دهید. اما تسلط بر یک زبان جدید و همچنین یادگیری نوشتن و صحبت کردن به شیوه ای پیچیده و ظریف زمان می برد. اگر می‌خواهید موفق شوید، باید کار مداوم زیادی برای یادگیری یک زبان جدید انجام دهید، اما چندین راه آسان می‌تواند مهارت‌های یادگیری زبان شما را بهبود بخشد. پست امروز نکاتی را برای افزایش مهارت های شما به اشتراک می گذارد.

برای بهبود مهارت های یادگیری زبان جدید چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

اگر می‌خواهید در هر زبانی مهارت داشته باشید، چه بخواهید به خوبی بنویسید یا صحبت کنید، باید مطمئن شوید که همه عناصر گرامری افراطی هستند. حتی اگر هدف شما تجربه در نوشتن باشد، باید در نظر داشته باشید که صحبت کردن تنها راه برای توسعه مهارت های زبانی شماست. اگر زمان خود را بین هر مهارت زبان خارجی متعادل کنید تا در سطح بومی مسلط شوید، کمک خواهد کرد.

هنگام مشارکت در افزایش مهارت های یادگیری زبان، نکات زیر را در نظر بگیرید:

1. خواندن

هر کسی که به دنبال ارتقای دانش خود در یک زبان جدید است، به بسیاری از منابع خواندن، از جمله کتاب، مجلات، وب سایت های خبری، وبلاگ ها و غیره دسترسی دارد. خواندن کتاب ممکن است به شما کمک کند خواننده بهتری شوید و در عین حال به شما در مورد فرهنگ مردم زبان جدید آموزش دهد. بنابراین سعی کنید کتاب هایی را به زبانی که می خواهید مطالعه کنید تهیه کنید. در همین حال، می توانید برای ترجمه از یک شرکت مشهور مانند خدمات ترجمه معتبر در شرایط اضطراری شما عالی نیست!

2. خدمات ترجمه Listening Rush

گوش دادن صحیح به یک زبان گامی ضروری در فرآیند یادگیری آن است. بسیاری از مهاجرانی که به کشورهای جدید نقل مکان می کنند و زندگی را در آنجا آغاز می کنند، هیچ دانش قبلی از زبان محلی ندارند اما هنوز هم قادر به برقراری ارتباط هستند. آنها از شنیدن آن سود می برند. هنگامی که ذهن آنها شروع به درک مفاهیم کامل کلمات به دلیل شنیدن مکرر می کند، مهارت زبان آنها بهبود می یابد. آنها می توانند با گوش دادن به انتخاب کلمه و حالات چهره، نحوه ارائه پیام را درک کنند.

3. لهجه و تلفظ خود را بهبود بخشید

صدای مردم بسیار متفاوت از زبان مادری یکی از دلایل اصلی استرس یادگیری زبان است. هنگامی که بر تلفظ یک زبان خارجی مسلط شوید، این ناراحتی از بین می رود.

هنگامی که شما یک دانش آموز مبتدی یا متوسط ​​هستید، کاملاً قابل قبول است که عجیب به نظر برسد. به جای تمرکز بر روی آن ناهنجاری، روی تقویت لهجه خود تمرکز کنید. توانایی شما در برقراری ارتباط با زبان مادری در نهایت بهبود خواهد یافت، اگر زمان و تلاش خود را برای کامل کردن تلفظ خود صرف کنید و در نهایت مهارت زبان خود را افزایش دهید.

4. نمایش یا فیلم تماشا کنید

نمایش‌های نتفلیکس می‌توانند به شما کمک کنند زبان را بهتر درک کنید، با اشکال محاوره‌ای و محاوره‌ای آشنا شوید و به طور غیرمستقیم احساسی نسبت به زبان ایجاد کنید. با این حال، ممکن است دقیقاً توانایی های مناظره یا ثبت نام رسمی شما را افزایش ندهند. همچنین می‌توانید اصطلاحاتی را که بسیار معمولی به نظر می‌رسند انتخاب کنید و معادل‌های علمی‌تر آنها را بررسی کنید. علاوه بر این، مستندهای زیادی به صورت آنلاین در دسترس هستند که می توانید تماشا کنید.

5. یک دیکشنری از اصطلاحات دنیای واقعی ایجاد کنید

سعی کنید فهرستی از اصطلاحات و عبارات کاربردی را در یک دفترچه تهیه کنید. هر کلمه ناآشنا را که با آن برخورد می کنید یا می شنوید یادداشت کنید. فقط روی کلمه تمرکز نکنید. به مترادف ها و کاربردهای دیگر آن نگاه کنید. به هر حال، حتی اگر با تعریف یک کلمه آشنا باشید، آیا می دانید چگونه از آن به درستی استفاده کنید؟ بنابراین از یک کتاب درسی یا فرهنگ لغت برای گسترش دایره لغات خود استفاده کنید. مردم اغلب به دنبال خدمات ترجمه اسناد به دلیل عدم امکان ترجمه اسناد رسمی با استفاده صحیح از کلمات.

6. با صدای بلند بخوانید

چرا وقتی می توانید دو هدف را به طور همزمان انجام دهید، فقط روی یک مهارت زبان تمرکز کنید؟ بدون شک خواندن یک توانایی زبانی حیاتی است. با این حال، به نظر من، خواندن بی سر و صدا در ذهن شما فرصتی تلف شده برای تقویت توانایی های ارتباط گفتاری شماست.

هر زمان که با ادبیاتی در زبان دوم خود مواجه شدید، کلمات را با صدای بلند بگویید! اگر عباراتی را در زبان مقصد خود می بینید، آنها را با صدای بلند بیان کنید، چه کتابی در جلوی خود داشته باشید یا از یکی از برچسب های واژگان خود در یخچال خود دیدن کنید.

7. صحبت کنید و اشتباه کنید

اگر می‌خواهید برقراری ارتباط مؤثر در یک زبان خارجی را یاد بگیرید، تا جایی که ممکن است آواز باشید. از هر فرصتی برای صحبت کردن به یک زبان خارجی استفاده کنید! هنگام مکالمه با سخنرانان بومی اشتباه کنید، سپس از آنها یاد بگیرید.

و به‌جای بازگشت به انگلیسی وقتی با یک اصطلاح یا ترجمه مشکل دارید، سعی کنید از آن در مکالمه استفاده کنید. انجام این کار می‌تواند ترجمه ذهنی را متوقف کند و به‌جای بیرون ریختن نظرات غیرقانونی، به طور طبیعی شروع به مکالمه کند. این نوع دستاوردها شما را یک قدم به صلاحیت زبان نزدیکتر می کند.

8. تمرین کنید

کلمات آکادمیک به طور ناگهانی در ذهن شما ظاهر نمی شود. بیا با آن روبرو شویم. حتی اگر در حال حاضر به زبان جدید خود مهارت بالایی دارید، موقعیت‌های چالش برانگیز مانند محدودیت‌های زمانی را دست کم نگیرید و راحت نباشید. مهم نیست که چقدر زمان تا روز بزرگ خود دارید، اگر همچنان آماده باشید، کمک خواهد کرد. سعی کنید یک کلمه بسازید و تا حد امکان از آن استفاده کنید. از اتلاف وقت با شرایط دقیقی که در صورت انجام این کار استفاده نمی کنید، خودداری کنید.

نتیجه

با گوش دادن به موسیقی یا پادکست های خارجی در حالی که مشغول فعالیت های دیگری مانند کارهای خانه، سرگرمی های آرام و ورزش هستید، مفهوم یادگیری بدون فکر را برای توسعه توانایی های گوش دادن به زبان ادامه دهید.

اگرچه این به خودی خود یک روش استاندارد آموزش زبان غوطه وری نیست، اگر به شما امکان می دهد بعد از زمان های مطالعه برنامه ریزی شده خود به یادگیری ادامه دهید، چرا آن را امتحان نکنید؟ شما می توانید بهتر درک کنید که چگونه هر توانایی زبانی را به تنهایی توسعه دهید و چگونه یک مهارت را در ترکیب با دیگری با تقسیم استعدادهای زبانی مختلف توسعه دهید.

اکنون که تمام روش‌های بهبود توانایی‌های زبان خارجی خود را می‌دانید، تسلط نزدیک است! فقط تحمل کن!منبع

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

 
 

 

 

0 / 5

رتبه صفحه شما:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Translate »